Skip links

Deweloper - Stare BabiceBudowa domów – Stare Babice

Samodzielna budowa wymarzonego domu to spore wyzwanie. Dlatego odpowiadając na potrzeby i oczekiwania inwestorów prywatnych marka DOMY+ – doświadczony i wykwalifikowany deweloper – oferuje kompleksową pomoc w budowie domu. Działamy na terenie miejscowości Stare Babice, zapewniając fachową obsługę inwestycji na każdym etapie realizacji. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się martwić o projekt, uzbrojenie działki, dobór materiałów konstrukcyjno-budowlanych, a nawet okna i drzwi. Nasze realizacje oddajemy do użytku w stanie pod klucz, zapewniając wykończenie oraz aranżację wnętrz zgodnie z indywidualnym projektem Klienta.

A co w przypadku, kiedy Klient nie ma jeszcze wybranego projektu domu?

Jako deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku współpracujemy z architektami i biurami architektonicznymi oferującymi gotowe projekty domów jednorodzinnych oraz projekty przygotowywane na indywidualne zamówienie. Dzięki temu już na etapie wyceny budowy domu dysponujemy kompletem informacji niezbędnych do rzetelnego określenia kosztów związanych z budową i wykończeniem nieruchomości zgodnie z życzeniem Klienta.

Budowa domów jednorodzinnych w 6 miesięcy

To, z czego jesteśmy znani to przede wszystkim wysoka jakość oferowanych usług oraz wysokogatunkowe materiały i komponenty – okna, które dobieramy do naszych inwestycji to stolarka otworowa nowej generacji, zapewniająca doskonałe parametry izolacji termicznej i akustycznej, co przekłada się na komfort mieszkania oraz niskie koszty eksploatacji nieruchomości.

Dodatkowym atutem marki DOMY+ są krótkie terminy realizacji. Nasze doświadczenie oraz współpraca ze sprawdzonymi dostawcami i wykonawcami sprawia, że budowa domów nie zajmuje nam więcej niż 6 miesięcy. Po tym czasie w ręce inwestorów możemy oddać nieruchomość w stanie deweloperskim. Jednocześnie oferujemy wykończenie domu pod klucz – w tym aspekcie terminy realizacji są uzależnione od projektu wnętrza oraz zastosowanych technologii.

Do kontaktu zapraszamy inwestorów prywatnych planujących budowę domu na terenie miejscowości Stare Babice i okolicy. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą wycenę realizacji inwestycji. Zajmujemy się również wykończeniem domów pod klucz.