Skip links

Budowa własnego domu w gminie Piaseczno

budowa domu piasecznoOd lat z sukcesami pomagamy naszym Klientom w realizacji ich marzeń o własnym domu. Wspieramy ich wiedzą i doświadczeniem oraz bardzo dobrą znajomością branży, która przekłada się na bezkompromisową realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Jeśli marzysz o budowie własnego domu na terenie gminy Piaseczno, koniecznie sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Wsparcie na każdym etapie realizacji projektu

O budowie domów wiemy wszystko lub prawie wszystko… Na przestrzeni ostatnich lat zrealizowaliśmy kilka oryginalnych projektów potwierdzając tym samym nasz profesjonalizm i zaangażowanie. Zależy nam na tym, żeby dom, który wraz z Tobą wybudujemy spełniał wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Dlatego naszą pomoc oferujemy już na etapie wyboru działki budowlanej. To od jej orientacji, powierzchni oraz kąta nachylenia połaci dachowej zależy doświetlenie wnętrza domu, układ ogrodu oraz komfort korzystania z podjazdu.

Znalazłeś już wymarzoną działkę w malowniczej okolicy? Pomożemy Ci w dopełnieniu wszelkich formalności, które dzielą Cię od rozpoczęcia budowy – od uzyskania pozwolenia na budowę, po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie nieruchomości. A kiedy wszystkie formalności będą już załatwione, rozpoczniemy realizację Twojego marzenia o własnym domu z ogrodem.

Stan deweloperski już w 6 miesięcy

Budowa własnego domu może ciągnąć się latami, żeby tego uniknąć skorzystaj z pomocy ekspertów. Nasze doświadczenie oraz współpraca ze sprawdzonymi i rzetelnymi dostawcami oraz wykonawcami pozwala na realizację projektu w zaledwie 6 miesięcy. Tylko tyle czasu potrzebujemy, żeby oddać w Twoje ręce dom w stanie deweloperskim. Ale to jeszcze nie koniec… Zdaniem wielu inwestorów wybudowanie domu to najmniejszy problem, schody zaczynają się podczas tzw. wykończeniówki.

Naszym Klientom oferujemy wykończenie domu pod klucz. Prace wykończeniowe realizujemy zgodnie z projektem aranżacji i zagospodarowania wnętrza, zapewniając kompleksową obsługę wszystkich zadań – prowadzenia instalacji, wykończenia ścian i podłóg, białego montażu i wielu innych. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się o nic martwić. Ich wymarzony dom jest w pełni dostosowany do ich indywidualnych oczekiwań i potrzeb, a zarazem przyjazny w użytkowaniu. W naszych realizacjach wykorzystujemy sprawdzone ekologiczne i naturalne materiały, które pozwalają na uzyskanie wysokiego komfortu mieszkania przy jednoczesnych niskich kosztach utrzymania nieruchomości.

Budowa własnego domu z ogrodem

Przestrzeń wokół domu ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Funkcjonalnie zaaranżowany ogród, który nie będzie wymagał nadmiernej pielęgnacji pozwoli nam odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Jako Generalny Wykonawca inwestycji Naszym Klientom oferujemy również aranżacje ogrodów. Przestrzeń zieloną wokół domu zagospodarowujemy tak, aby była funkcjonalna, przyjemna dla oka i nie wymagała zbyt wiele troski na co dzień. Realizujemy w tym zakresie projekty własne oraz projekty naszych Klientów, uzyskując w ten sposób ogrody w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań przyszłych użytkowników.

Klientów zainteresowanych budową własnego domu na terenie gminy Piaseczno zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy bezpłatną wycenę realizacji inwestycji, co daje Państwu pełną swobodę planowania i kontrolowania budżetu jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych.