Skip links

Generalny Wykonawca

generalny wykonawca warszawaProces budowy domu składa się z wielu etapów, którymi jako Inwestorzy możemy próbować zarządzać samodzielnie lub skorzystać z pomocy Generalnego Wykonawcy. Generalny Wykonawca to firma lub przedsiębiorstwo budowlane odpowiadające za kompleksową realizację projektu. Kompleksowość realizacji projektu wyróżnia Generalnego Wykonawcę od firm specjalizujących się wyłącznie w wykonywaniu pewnych prac i zadań, np. prac ziemnych czy prac dekarskich. W branży budowlanej takie firmy są najczęściej określane mianem podwykonawców. Pracą podwykonawców zarządza Generalny Wykonawca lub sam Inwestor. Zarządzenie zespołem podwykonawców wymaga znajomości specyfiki branży oraz umiejętności przewidywania wpływu czynników losowych na terminowość realizacji poszczególnych zadań, zwłaszcza jeśli rozpoczęcie prac przez drugiego podwykonawcę jest uzależnione od zakończenia prac przez poprzedników.

Domy+ – Twój  Generalny Wykonawca

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej poparte licznymi, terminowo zrealizowanymi projektami na rzecz inwestorów prywatnych sprawia, że marka Domy+ jest znana i rozpoznawana jako rzetelny wykonawca inwestycji budowlanych. Naszym Klientom oferujemy wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji, wykraczając w tym zakresie poza standardowe kompetencje Generalnego Wykonawcy. Obok kompleksowego zarządzania pracami budowlanymi i wykończeniowymi, oferujemy profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru działki budowlanej oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę. W zależności od preferencji i oczekiwań Naszych Klientów powierzane nam inwestycje realizujemy do etapu deweloperskiego lub pod klucz. Specjalizujemy się również w kompleksowej aranżacji wszelkich prac zewnętrznych, co przekłada się na aranżację ogrodów, tarasów oraz całego otoczenia nieruchomości mieszkalnej.

Generalny wykonawca – Warszawa i okolice

Jako Generalny Wykonawca podejmujemy się realizacji inwestycji mieszkaniowych na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Zapewniamy kompleksową obsługę placu budowy, gwarantując profesjonalizm na każdym etapie realizacji projektu. Realizujemy również projekty domów połączonych z lokalami usługowymi.

Wieloletnia obecność marki Domy+ w branży przekłada się na współprace z licznymi podwykonawcami – specjalistami rzetelnymi i sprawdzonymi, którzy zrealizowali dla nas niejeden projekt. Ich wiedza i zaangażowanie pozwalają nam na oddanie inwestycji w stanie deweloperskim w terminie zaledwie 6 miesięcy od rozpoczęcia prac budowlanych (dotyczy prostych, nieskomplikowanych budynków). Nasz zespół to także doświadczone firmy zajmujące się wykończeniem wnętrz i aranżacją przestrzeni zielonych.

Klientów zainteresowanych powierzeniem realizacji projektu rzetelnemu Generalnemu  Wykonawcy zachęcamy do kontaktu. Oferujemy bezpłatną wycenę realizacji projektu z możliwością swobodnego określenia etapu, na którym oddajemy nieruchomość Klientowi.