Skip links

Wykończenie domu pod klucz

wykończenie domu pod klucz warszawaDla wielu inwestorów prawdziwe wyzwanie związane z budową własnego domu rozpoczyna się z chwilą, kiedy nieruchomość osiąga stan deweloperski i wymaga wykończenia. Wykończenie wnętrz pod klucz to przedsięwzięcie niezwykle czasochłonne, a nierzadko również bardzo kosztowne. Tutaj, podobnie jak na każdym etapie budowy rzetelność i terminowość poszczególnych podwykonawców decyduje o tym, czy prace idą zgodnie z planem, a osiągany efekt wizualny odpowiada naszym oczekiwaniom.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości marka Domy+ oferuje wykończenie domu pod klucz. Pracujemy wyłącznie na materiałach o potwierdzonej jakości, których instalacja zwiększa komfort mieszkania, jednocześnie obniżając do minimum koszty związane z utrzymaniem nieruchomości.

Wykończenie wnętrz pod klucz zgodnie z projektem

Zależy nam na tym, żeby Twój nowy dom odpowiadał wszystkim Twoim potrzebom i oczekiwaniom, dlatego prace wykończeniowe realizujemy zgodnie z zaakceptowanym przez Ciebie projektem aranżacji wnętrz. W zależności od Twoich preferencji, możemy zrealizować projekt przygotowany przez zewnętrznego architekta wnętrz lub jednego z naszych partnerów. Niezależnie od tego, czyj projekt zrealizujemy, dołożymy wszelkich starań, aby każdy jego aspekt został wykonany perfekcyjnie.

Jako Generalny Wykonawca podejmujemy się wykończenia wszystkich wnętrz mieszkalnych, a także przestrzeni gospodarczych w obrębie obsługiwanej nieruchomości. Oferujemy prace wykończeniowe na poddaszach, w piwnicach oraz garażach. Dzięki temu nasze wykończenie domu pod klucz nie pozostawia przestrzeni wymagających prac pylących i brudzących, a oddana nieruchomość jest w pełni gotowa na przyjęcie nowych mieszkańców.

Wykonamy wszystkie prace wykończeniowe – od prac instalatorskich, przez biały montaż, po elementy dekoracji wnętrz

Współpracujemy z grupą wyspecjalizowanych podwykonawców z wieloletnim doświadczeniem. Nasi partnerzy biznesowi wyróżniają się rzetelnością, starannością i terminowością. To pozwala nam na efektywną realizację projektu z zachowaniem wszystkich ustalonych z klientem terminów. W ramach świadczonych usług oferujemy wszystkie prace instalatorskie – obsługujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe, centralnego ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, monitoringu posesji i wiele innych – jak również pełną gamę prac związanych z wykończeniem powierzchni płaskich i pionowych. W zależności od projektu kładziemy glazurę, deski podłogowe, kafle ścienne, tapety – w swoim zespole posiadamy specjalistów z zakresu wszystkich systemów wykończeniowych, co pozwala nam na fachową realizację nawet najbardziej niestandardowych projektów wnętrzarskich.

Wnętrza pod klucz z ogrodem

Aranżacja przestrzeni wokół nieruchomości mieszkalnej może stanowić integralny element naszych prac. Od lat współpracujemy ze specjalistami od aranżacji ogrodów oferując wykonanie tarasu oraz zagospodarowanie przestrzeni zielonej wedle indywidualnego projektu klienta. W tym zakresie – podobnie jak w przypadku wykończenia wnętrz – podejmujemy się realizacji projektów zewnętrznych architektów zieleni, jak również możemy zaproponować wsparcie naszych specjalistów.

Klientów z terenu miasta Warszawa zainteresowanych powierzeniem nam pracy wykończeniowych we wnętrzach mieszkalnych zachęcamy do kontaktu. Oferujemy bezpłatną wycenę, jednocześnie gwarantując najwyższą jakość usług.