Skip links

Okna

okna pruszkówWybór stolarki okiennej ma kluczowe znaczenie dla komfortu użytkowania pomieszczeń. Estetyczna, funkcjonalna, a co najważniejsze energooszczędna stolarka okienna i drzwiowa pozwala utrzymać odpowiednie warunki w pomieszczeniu, jednocześnie generując mierzalne oszczędności w zakresie ogrzewania czy klimatyzowania obiektu. Dotyczy to obiektów mieszkalnych i użytkowych.

Wybierając okna znanych i cenionych producentów zyskujemy pewność, iż będą one funkcjonalnym i estetycznym elementem aranżacji przestrzeni – niezależnie do tego, czy jest to przestrzeń mieszkalna, użytkowa czy usługowa. Możliwość zarządzania ilością świeżego powietrza w pomieszczeniu poprzez stosowanie opcji mikrouchyłu, jak również łatwość utrzymania ram okiennych w czystości to jedne z podstawowych walorów dobrej jakości okien. Dodatkowym atutem jest ich trwałość i podwyższona odporność na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Okna w domu oraz biurze pełnią jeszcze jedną funkcję – stanowią barierę akustyczną, która osłania nas przed hałasami z zewnątrz. Wybierając okna dla nieruchomości zlokalizowanych w centrach miast warto zwrócić szczególną uwagę na parametr izolacji akustycznej. Im będzie on wyższy, tym większym komfortem będziemy mogli się cieszyć zza zamkniętymi oknami i drzwiami balkonowymi.

Okna – dystrybucja i montaż

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w realizacji usług budowlanych Klientom oferujemy okna wraz z montażem. W asortymencie posiadamy stolarkę okienną oraz drzwiową wykonaną w technologii okien PCV, stolarki aluminiowej oraz wysokiej jakości okien drewnianych.  Okna montujemy w inwestycjach przez nas realizowanych, jak również zapewniamy fachową wymianę przeszkleń w obiektach modernizowanych – mieszkaniach, domach jednorodzinnych, obiektach handlowych i handlowo-usługowych. Montujemy okna pokojowe, tarasowe, balkonowe, dachowe, witryny oraz okna  niestandardowe. Odpowiadamy w tym zakresie na potrzeby i oczekiwania zróżnicowanych klientów – osób prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji. Wszystkie usługi świadczymy z zachowaniem najwyższych standardów pracy, co przekłada się na wysoką jakość montażu okien.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi fachowe doradztwo.  Jako deweloper z bogatym portfolio zrealizowanych inwestycji wiemy, jakie systemy okienne najlepiej sprawdzają się w poszczególnych zastosowaniach. To pozwala nam na rzetelne doradztwo tak w zakresie technologii wykonania okien jak i samego producenta.

Okna z montażem oferujemy na terenie miejscowości: WarszawaPruszków, Piaseczno, Stare Babice, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki.